بیانیه سازمان بسیج اساتید استان یزد در محکومیت جنایات رژیم صهیونسیتی در غزه

استان یزد

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان یزد در محکومیت جنایات رژیم صهیونسیتی در غزه

.

وَسَیعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَی مُنْقَلَبٍ ینْقَلِبُون (الشعراء: ۲۲۷)

و آنان كه ظلم و ستم كردند به زودی خواهند دانست كه به چه كیفرگاهی باز می گردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

در سایه سکوت مجامع بین‌المللی و حمایت‌های پنهان و آشکار استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا، رژیم جعلی صهیونیستی این بار در حال رقم زدن جنایت تاریخی و بی‌سابقه‌ی دیگری علیه مردم فلسطین است. تروریست های اسرائیلی که پس از عملیات طوفان الأقصی، با شکست هیمنه‌ی پوشالی خود رو به رو شده اند؛ همچون دست و پا زدن یک موجود در حال احتضار بر مثال الغریق یتشبث بکل حشیش، با حمایت مدعیان حقوق بشر و با توصیف مردم فلسطین و غزه به عنوان «حیوان‌های انسان‌نما»، شروع به قتل عام و نسل‌کشی هزاران غیر نظامی نمودند و با حمله به بیمارستان المعمدانی غزه و به شهادت رساندن بیش از پانصد زن و کودک و زخمی، جنایت و ددمنشی را به اوج رساندند.
البته رژیم کودک کش اسرائیل علاوه بر حمایت آشکار جبهه استکبار، از حمایت پنهان دولت‌ها، سازمان‌ها و منورالفکرهایی هم بهره می برد که به دنبال فوت یک فرد در سال گذشته در ایران، موج رسانه‌ای و فشار سیاسی و بین المللی علیه کشورمان ایجاد کردند؛ اما اکنون خناق گرفته و نسبت به جنایات این جرثومه فساد هیچ موضع فعالی ندارند. 
ما اساتید بسیجی دانشگاه های استان یزد، با گرامیداشت یاد و خاطره تمام شهدای جبهه مقاومت و در راس آنها سید الشهدای مقاومت اسلامی، ضمن محکوم نمودن اقدامات ددمنشانه رژیم کودک کش صهیونیستی، حمایت همه جانبه خود را از ملت مظلوم فلسطین و انتفاضه اخیر اعلام نموده و امیدواریم رهبران جهان عرب و ساکتین نسبت به فاجعه انسانی در غزه نیز از خواب غفلت بیدار شده و بدانند ان شاا... خداوند متعال به زودی  وعده خود مبنی بر حکومت صالحان و مستضعفان بر جهان را عملی خواهد نمود. 

سازمان یسیج اساتید استان یزد

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.