بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

استان یزد

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

 در پی  حماسه ی طوفان القصی توسط جبهه مقاومت حماس ، کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی
بیانیه را در پی حمایت از مردم مظلوم فلسطین صادرکرد که به شرح زیر است:

بسم الله قاصم الجبارین

« این رژیم غاصب، رفتنی است و نهضت فلسطین از همیشه این هفتاد، هشتاد سال سرحال‌تر و جوانان فلسطینی و نهضت فلسطینی، نهضت ضدّ غصب، ضدّ ظلم، ضدّ صهیونیسم از همیشه بانشاط‌تر، سرحال‌تر و آماده‌تر است و ان‌شاءالله این نهضت به نتیجه خواهد رسید ».
                                                                                                                                                                  امام خامنه ای (مدظله العالی)
در تفسیر آیه «وَقَضَیْنَا إِلَى بَنِی إِسْرَائِیلَ فِی الْکِتَابِ لَتُفْسِدُنَّ فِی الْأَرْضِ مَرَّتَیْنِ »آمده است: که خداوند متعال درباره سرزمین فلسطین فرموده: بنی اسرائیل دومرتبه در روی زمین برتری جویی و فساد خواهند کرد؛ولی نهایتاًخداوند انتقام خون پاکان را از آنها خواهد گرفت.

سلام بر فلسطین مقتدر و مظلوم؛ سلام بر جوانان شجاع و غیور فلسطین، سلام بر غزه‌ی قهرمان و مقاوم، سلام بر حماس و جهاد و همه‌ی گروههای جهادی و سیاسی فلسطین که عملیات طوفان الاقصی حرکت خودجوش گروه‌های مقاومت و ملت مظلوم فلسطین در دفاع از حقوق مسلم و انکار ناپذیر خود و واکنش طبیعی آنان نسبت به سیاست‌های جنگ افروزانه، تحریک‌آمیز و آتش افروزانه صهیونیست‌ها بویژه نخست وزیر افراطی و ماجراجوی رژیم غاصب صهیونیستی است .

دنیای اسلام یکسره در برابر قضیه‌ی فلسطین، مسئول و دارای تکلیف دینی است. آحاد امت اسلام و ملت‌های عدالت‌خواه و دولتهای مسلمان باید در پشتیبانی از ملت فلسطین صادقانه وارد میدان شوند و از تمام ظرفیت‌ها برای تقویت جبهه مقاومت بهره‌برداری نمایند و بدانند که وعده خداوند در حال تحقق است و نصر و پیروزی نهایی و نابودی اسرائیل غاصب  دست یافتنی و قطعی است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.