نشست هم اندیشی مسئولین بررسی تحلیل و تبیین گفتمان سازی کانون های بسیج اساتید استان

استان یزد

نشست هم اندیشی مسئولین بررسی تحلیل و تبیین گفتمان سازی کانون های بسیج اساتید استان

.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان، نشست هم اندیشی مسئولین بررسی - تحلیل و تبیین-گفتمان سازی کانون های بسیج اساتید استان یزد با حضور معاونین تحلیل و بررسی و تبیین و گفتمان سازی در روز چهارشنبه در دانشگاه فنی و حرفه ای شهید صدوقی برگزار گردید.
در این نشست و پس از قرائت آیاتی از کلام نورانی وحی، جناب آقای دکتر محتشمی معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید استان با استناد به آیات و سخنان امیرالمومنین در نهج البلاغه به تشریح فضای سیاسی،کشور و جهان پرداختند. ایشان با پرداختن به موضوع استکبار ستیزی و لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات، پس از معرفی ۷ گروه و جبهه که در انتخابات مجلس حضور دارند؛ نقدهایی را نیز درباره جبهه جریان انقلاب مطرح نمودند. 
در ادامه جناب آقای دکتر زارعی معاون تبیین و گفتمان سازی بسیج اساتید استان، ضمن معرفی و شرح وظایف این معاونت، به تشریح برنامه ها پرداختند و بر لزوم تشکیل کانال ثامن کانون ها و نیز لزوم تعیین جانشین در معاونت های موضوعی در کانون های بسیج اساتید استان به منظور کادرسازی تاکید نمودند.
در انتها نیز، جناب آقای دکتر صادقی کارشناس مسائل سیاسی به واکاوی مسائل مربوط به چالش های ایجاد شده در سال گذشته و تشریح وضعیت فعلی دانشگاه ها پرداختند.

1

 

2

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.