در حاشیه سفر دکتر زارعی به استان یزد صورت گرفت
۱۳۹۷-۱۰-۱۲ ۱۷:۱۶
دکتر زارعی رییس سازمان بسیج اساتید کشور از نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته‌ای که با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی یزد و سازمان انرژی اتمی ایران برگزار می گردد؛ بازدید کرد.
در حاشیه سفر دکتر زارعی به استان یزد صورت گرفت
۱۳۹۷-۱۰-۱۲ ۱۷:۱۱
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در شورای عمومی بسیج اساتید در استان یزد گفت: بسیج اساتید با راه اندازی مدرسه حکمرانی و سیاست گذاری به دنبال تربیت سیاستمدار است.
۱۳۹۷-۰۸-۲۸ ۰۹:۱۳
جلسه هماهنگی شورای علمی برنامه تحلیلی صدا و سیمای یزد که زیر نظر بسیج اساتید استان تهیه و پخش می شود
۱۳۹۷-۰۸-۱۳ ۰۸:۳۰
آمریکا یک مستکبر به تمام معناست و مسأله ی ما هم فقط نیست، مسأله ی دنیای اسلام است. حادثه تصرف سفارت آمریکا که مرکز جاسوسی آمریکا بود، در واقع سیلی سخت جوانان ایرانی بود بر آن دولت و قدرت زورگو و مداخله گری که سالهای متمادی کشور ما و ملت ما و منابع ما را در مشت خود میفشرد. مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)
۱۳۹۷-۰۸-۰۶ ۰۸:۳۷
مدیریت صحیح سرمایه های کشور و منابع انسانی اهمیت زیادی در توسعه ی همه جانبه در زمینه های رفاهی و اجتماعی دارد. در این زمینه تفکر و رفتار مدیران کشور در سطوح مختلف بسیار تاثیر گذار است.
۱۳۹۷-۰۸-۰۱ ۱۲:۵۶
این كتاب، مقدمه‌ای كاربردی در هیدرولوژی میدانی برای نواحی گرمسیری است كه حاوی اطلاعاتی است و توسط آقایان علی ایوب‌زاده و علی‌اكبر جمالی ترجمه شده است.
۱۳۹۷-۰۷-۲۹ ۱۳:۲۰
خاطره ای از احمد عرب گوئینی، دوست و همرزم شهید الله دادی
عضو جمعیت زنان فرهیخته یزد:
۱۳۹۷-۰۷-۲۵ ۰۷:۴۲
عضو جمعیت زنان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی یزد گفت: مادران در تربیت فرزندان حوصله به خرج دهند تا زندگی و فرزندان آن‌ها حسینی به بار آید و ما در دانشگاه عاشورایی باید مادرانی باشیم که نسل ما حسینی شود.
۱۳۹۷-۰۷-۲۴ ۱۲:۱۳
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: شکوه حضور مردم در پیاده روی اربعین دشمن را به شدت وحشت زده کرده است.
۱۳۹۷-۰۷-۱۸ ۱۲:۵۴
حضور جناب آقای دکتر ولایتی در عرصه های مختلف نظام اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون همواره باعث برکات و خدمات بسیار زیادی بوده است و به حمدالله ایشان در حال حاضر با هدایت سکان خطیر دانشگاه آزاد اسلامی توفیقات کثیری را برای مجموعه دانشگاه رقم زده‌اند .
۱۳۹۷-۰۷-۱۸ ۱۲:۴۴
ظرفیت های موجود آموزشی و پژوهشی استان، کیفی سازی آموزش در استان، ظرفیت های دانشگاه های فنی و حرفه ای و پیام نور و ...
۱۳۹۷-۰۷-۰۱ ۱۱:۰۸
یادآوری قیام حسین (ع) در اوایل به تذکار تاریخی شباهت داشت و متدرجاً رو به فزونی گذاشت و در زمان صفویه به اوج ترقّی رسید.

صفحات

اخبار سازمان

معرفی اساتید

جلسه اساتید دانشگاه یزد به مناسبت اعیاد شعبانیه
جلسه اساتید دانشگاه یزد به مناسبت اعیاد شعبانیه