درخواست ۴۰۰ استاد دانشگاه از فرمانده جدید سپاه
۱۳۹۸-۰۲-۰۹ ۱۱:۲۸
نامه راهبردی و مهم ۴۰۰ استاد دانشگاه خطاب به فرمانده جدید سپاه پاسداران و درخواست از وی برای بازاندیشی، بازمهندسی و معماری تمدنی ساخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در افق چهل سالۀ دوم، منتشر شد.
نشست مسئولین کانون های بسیج اساتید استان یزد
۱۳۹۸-۰۲-۰۴ ۰۹:۳۴
نشست اساتید بسیجی دانشگاه یزد به مناسبت اعیاد شعبانیه
۱۳۹۸-۰۲-۰۲ ۱۱:۰۰
نشست اساتید بسیجی دانشگاه یزد به مناسبت اعیاد شعبانیه با موضوع معرفی مسئول جدید کانون بسیج اساتید"جناب آقای دکتر ایرانمنش" همراه با اهدا حکم مسئولیت معاونین کانون دانشگاه یزد با حضور جناب آقای دکتر ابوئی مسئول سازمان بسیج اساتید استان یزد
در حاشیه سفر دکتر زارعی به استان یزد صورت گرفت
۱۳۹۷-۱۰-۱۲ ۱۷:۱۶
دکتر زارعی رییس سازمان بسیج اساتید کشور از نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته‌ای که با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی یزد و سازمان انرژی اتمی ایران برگزار می گردد؛ بازدید کرد.
در حاشیه سفر دکتر زارعی به استان یزد صورت گرفت
۱۳۹۷-۱۰-۱۲ ۱۷:۱۱
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در شورای عمومی بسیج اساتید در استان یزد گفت: بسیج اساتید با راه اندازی مدرسه حکمرانی و سیاست گذاری به دنبال تربیت سیاستمدار است.
۱۳۹۷-۰۸-۲۸ ۰۹:۱۳
جلسه هماهنگی شورای علمی برنامه تحلیلی صدا و سیمای یزد که زیر نظر بسیج اساتید استان تهیه و پخش می شود
۱۳۹۷-۰۸-۱۳ ۰۸:۳۰
آمریکا یک مستکبر به تمام معناست و مسأله ی ما هم فقط نیست، مسأله ی دنیای اسلام است. حادثه تصرف سفارت آمریکا که مرکز جاسوسی آمریکا بود، در واقع سیلی سخت جوانان ایرانی بود بر آن دولت و قدرت زورگو و مداخله گری که سالهای متمادی کشور ما و ملت ما و منابع ما را در مشت خود میفشرد. مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)
۱۳۹۷-۰۸-۰۶ ۰۸:۳۷
مدیریت صحیح سرمایه های کشور و منابع انسانی اهمیت زیادی در توسعه ی همه جانبه در زمینه های رفاهی و اجتماعی دارد. در این زمینه تفکر و رفتار مدیران کشور در سطوح مختلف بسیار تاثیر گذار است.
۱۳۹۷-۰۸-۰۱ ۱۲:۵۶
این كتاب، مقدمه‌ای كاربردی در هیدرولوژی میدانی برای نواحی گرمسیری است كه حاوی اطلاعاتی است و توسط آقایان علی ایوب‌زاده و علی‌اكبر جمالی ترجمه شده است.
۱۳۹۷-۰۷-۲۹ ۱۳:۲۰
خاطره ای از احمد عرب گوئینی، دوست و همرزم شهید الله دادی
عضو جمعیت زنان فرهیخته یزد:
۱۳۹۷-۰۷-۲۵ ۰۷:۴۲
عضو جمعیت زنان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی یزد گفت: مادران در تربیت فرزندان حوصله به خرج دهند تا زندگی و فرزندان آن‌ها حسینی به بار آید و ما در دانشگاه عاشورایی باید مادرانی باشیم که نسل ما حسینی شود.
۱۳۹۷-۰۷-۲۴ ۱۲:۱۳
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: شکوه حضور مردم در پیاده روی اربعین دشمن را به شدت وحشت زده کرده است.
۱۳۹۷-۰۷-۱۸ ۱۲:۵۴
حضور جناب آقای دکتر ولایتی در عرصه های مختلف نظام اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون همواره باعث برکات و خدمات بسیار زیادی بوده است و به حمدالله ایشان در حال حاضر با هدایت سکان خطیر دانشگاه آزاد اسلامی توفیقات کثیری را برای مجموعه دانشگاه رقم زده‌اند .

صفحات

اخبار سازمان

معرفی اساتید

معرفی مسئول و اعضای جدید شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یزد
جلسه اساتید دانشگاه یزد به مناسبت اعیاد شعبانیه
معرفی مسئول و اعضای جدید شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یزد
جلسه اساتید دانشگاه یزد به مناسبت اعیاد شعبانیه