معرفی مسئول و اعضای جدید شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یزد

معرفی مسئول و اعضای جدید شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یزد

 

جلسه شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یزد با حضور مسئول و اعضای جدید تشکیل شد.

دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری مسئول جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یزد سه گام مهم بیانیه انقلاب را شامل خودسازی جامعه پردازی و تمدن سازی عنوان کرد.

 

دکتر دهقانی اشکذری ضمن گرامیداشت مناسبتهای مذهبی در ماه ربیع الاول  و فرارسیدن سالگرد شهدای گمنام دانشگاه و شهادت شهید مدافع حرم شهید محمدخانی و تشکر از فرمانده قبلی بسیج اساتید دانشگاه آقای دکتر سید علی المدرسی،  با اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب و انتظارات بسیج اساتید دانشگاه در راستای بیاینات مقام معظم رهبری وهمچنین با در نظر گرفتن نقاط قوت نظام ، ضرورت ایجاد راهکارهای جدید در این نیل  بسیار ضروری  برشمرد.

مسوول جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه به مواردی چون هماهنگی برگزاری زمان تشکیل جلسات شورای ، توجه وعنایت بیشتر به فضای مجازی و رسانه را در محیط دانشگاه اشاره کرد.

 دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری  سه گام مهم و اساسی را در اهتمام وعمل به گام بیانیه انقلاب ، سه مقوله خودسازی ، جامعه پردازی و تمدن سازی بیان کرد.

در ادامه ، دکتر نصیریزاده معاون پژوهش و فن آوری واحد یزد و یکی از اعضای شورا ، توجه بیشتر قشر فرهنگی و دانشجویی جامعه دانشگاهی به سخنان مقام معظم رهبری در اصلاح خود و جامعه و نقشی که در این بین اساتید بر عهده شان است را ضمن اشاره به موضوعاتی چون دانش بنیان ، کارآفرینی ، فناوری و اهمیت فعال شدن حلقه های علمی را مطرح کرد.

حجه الاسلام زارع مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز با اشاره به آیه ۲۱۷سوره مبارکه بقره اظهار کرد : همواره دشمن در مورد جنگ با شماست که اگر بتواند شمار را از بارهایتان روی برگرداند و در بعد استکبار ستیزی می توان یکی از شاهکارهای بسییج ، بصیرت افزایی است که یک ضرورت بشمار می رود.

گفتنی است ، هریک از اعضای شورای اساتید دانشگاه، ضمن اشاره به رویداد و وقایع انقلاب ، بخصوص به نقش جوانان درپیشبرد اهداف بیانیه گام دوم ، به نکات اخلاقی و دستاوردهای حاصل شده دراین نیل پرداختند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.