دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین برگزار می‌کند:
کنفرانس بین المللی مطالعات اجتماعی فرهنگی و پژوهش‌های دینی توسط «دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین» و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور در آذرماه ۱۳۹۹ در کرج برگزار می شود.
اندیشکده راهبردی تبیین مطرح کرد:
نمادگرایی در سیاست خارجی ترکیه از ابتدای دولت اردوغان نقش پررنگی داشته است که تبدیل ایاصوفیه از موزه به مسجد، تازه‌ترین اقدام آنکارا در این چارچوب به شمار می‌رود.
تحلیلی کوتاه از وقایع لبنان:
پس از جنگ جهانی اول و سرمستی دول فاتح بلافاصله تصمیم بر تقسیم سرزمین‌ها، آن هم با واژه‌ی پرطمطراق "قیمومت" صورت پذیرفت. سردمداران استعمار این‌بار منطقه ای تحت عنوان سوریه بزرگ را در راستای منافع سیاسی-اقتصادی بین خود تقسیم نمودند.
مسئول بسیج اساتید استان اصفهان در وبینار «غدیر شناسی و ولایت پذیری»؛
محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان، در وبینار تخصصی «غدیر شناسی و ولایت پذیری» گفت: ولایتمداری ما بسیجیان و استادان بسیجی بطور مشخص عملیاتی کردن بیانیه گام دوم است.
به همت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان:
نشست تخصصی با موضوع «مقاومت اسلامی و تحلیل اتفاقات لبنان» به همت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد و سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان برگزار می‌شود.
با حضور اعضای شورای مرکزی جنبش استادی بسیج استان خراسان جنوبی صورت گرفت:
حسین خسروی در دیدار با شورای مرکزی جنبش استادی بسیج استان خراسان جنوبی گفت: تعبیر مقام معظم رهبری برای این مجلس که «نقطه امید مردم و مظهر امید مردم است، و نیز قوی ترین و انقلابی ترین مجالس دوران انقلاب است که سرشار از نیروهای پرانگیزه و پرایمان، نیروهای پر توان و نیروهای جوان است» وظیفه مجلس را سنگین تر کرده است.
در پیام گرامیداشت سالروز مقاومت اسلامی جنبش استادی بسیج استان سمنان مطرح شد:
جنبش استادی بسیج استان سمنان به مناسبت گرامیداشت سالروز مقاومت اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای:
رضا مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در وبینار «غدیر شناسی و ولایت پذیری»، گفت: تمام امور افرادی که در خط ولایت تلاش و مجاهده می‌کنند باید با یک میزانی«میزان غدیر» سنجیده شود، همان چیزی که برای امام (ره) و مقام معظم رهبری مبنا بوده است.
به همت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان؛
نشست تخصصی با موضوع «مقاومت اسلامی و تحلیل اتفاقات لبنان» به همت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد و سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان برگزار می شود.
عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس مطرح کرد:
دکتر مجتبی زارعی عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در خصوص ادعای دادستان آمریکا در مورد معترضین آمریکایی توییتی منتشر کرد.
حسین خسروی تاکید داشت: تعبیر مقام معظم رهبری برای این مجلس که «نقطه امید مردم و مظهر امید مردم است، و نیز قوی ترین و انقلابی ترین مجالس دوران انقلاب است که سرشار از نیروهای پرانگیزه و پرایمان، نیروهای پر توان و نیروهای جوان است» وظیفه مجلس را سنگین تر کرده است و ما قطعاً به مشاورات نخبگان دانشگاهی برای حل مشکلات نیاز دارد.
در بیانیه مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها مطرح شد:
مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام همبستگی با ملت لبنان اظهارات مداخله‌جویانه رئیس جمهور فرانسه را محکوم کرد.
با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان؛
نشست فرهنگی- اقتصادی با موضوع جهش تولید، فرصتها و تهدیدات به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر و با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان بصورت برخط برگزار می شود.
سازمان بسیج اساتید استان سمنان اعلام کرد
مسئول بسیج اساتید استان اصفهان در وبینار «غدیر شناسی و ولایت پذیری»؛
محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان، در وبینار تخصصی «غدیر شناسی و ولایت پذیری» گفت: ولایتمداری ما بسیجیان و استادان بسیجی بطور مشخص عملیاتی کردن بیانیه گام دوم است.

صفحات